اخبار

آسیانت از برنامه موبایل برای دریافت تلویزیون رونمایی کرد

​​
آسیانت در برنامه تلویزیونی از یک برنامه موبایل برای پخش زنده¬ی 50 کانال مالایالام، تامیل و سایر شبکه های تلویزیونی محلی سراسر کشور هندبرای تمامی موبایل¬های تحت برنامه اندروید یا IOS رونمایی کرد.
این برنامه ویدیویی - تلویزیونی نوعی تعامل اینترنتی (OTT) است که در همه جا قابل دسترس می¬باشد و همچنین بیش از 100 کانال رادیویی - اینترنتی را هم ارائه می کند،  به گفته این شرکت قرار است این سامانه در آینده گسترش یابد تا بتواند برنامه ها را بصورت درخواستی (On Demand) ارائه کند.
به نقل از سانکارانارایانا مدیر عامل و رییس آسیانت:" استفاده از موبایل بسیار فراگیر شده و آسیانت هم مصمم است که با کمک Mobile TV+ و با ارائه خدمات  برای مخاطبان هندی در اقصی نقاط جهان در  زمینه سرگرمی و بخش¬های دیگر بیشترین فرصت استفاده را فراهم کند.Mobile TV+ با ارائه خدمات مورد نظر سکوی آسیانت خواهد بود تا نام مورد اعتماد آسیانت را در تمام دنیا گسترش دهد تا هرکسی از هر جایی بتواند از تمام خدمات آسیانت اعم از تلویزیون های دیجیتالی کابلی تا خدمات اینترنتی که در بعضی ایالت های کشور هند فعال است استفاده کنند. "
ساتیشکومار، قائم مقام آسیانت اضافه کرد:" با توجه به اینکه فناوری بیسیم سریع¬ترین رسانه برای سرگرمی و اطلاعات است،Mobile TV+ برای رضایت مشتریان روش¬های متفاوتی را تامین خواهد کرد. آسیانت خوشحال است که قرار است با XperioLabs بعنوان سکوی عرضه¬ی این خدمت موبایلی همکاری کند."
Mobile TV+ آسیانت برای دانلود از Google Play  یاApp Store قابل تهیه است. Mobile TV+به مناسبت عرضه این برنامه اشتراک رایگان برای 50 کانال تلویزیونی را به صورت ویژه پیشنهاد کرده است.


۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید