اخبار

سانینگ سینما پروژکشن لیزری کریستی را نصب کرد


سانینگ سینما ، شرکتی که زیر مجموعه¬ی یکی از غول¬های خرده فروشی محصولات الکترونیک در چین به نام گروه بازرگانی سانینگ به شمار می¬رود و این شرکت سیستم پروژکتور لیزری آر  جی  بی  از شرکت کریستی را در سالن های جدید سینمای خود در شهرهای شانگهای و ژنجیانگ راه اندازی کرده است. سالن ویژه سانینگ سینمای  شهر ژنجیانگ (واقع در مرکز خرید جدید سانینگ پلازادر  استان جیانگو )  مجهز به سیستم لیزری آر  جی  بی ( از شرکت کریستی ) با ویژگی EWD یا تنوع طول موج های تقویت شده  می باشد .
این سالن نخستین سالن سینما در چین است که پروژکتور 42LHPI¬¬CHRISTIE  C  و مدلهای لیزری را به کار گرفته که توانایی تولید نور سفید از ترکیب طول موج های نورهای اصلی قرمز ، سبز و آبی را داراست؛ فرایندی که باعث می شود از شمار لکه¬های ریز روی تصویر کاسته شود و در نهایت تجربه ای بی نظیر از صفحه نمایش را برای ما به ارمغان  آورد . هر دو سینما به طور رسمی فعالیت¬های تبلیغاتی خود را آغاز کرده اند . شرکت کریستی بر آن است تا با ادامه¬ی هم¬کاری با سانینگ سینما ابداعات بصری بیش¬تری را در سینماهای جدید سراسر کشور ارائه دهد.
 دالی دوآن، مدیر کل امور سینمایی سانینگ سینما می¬گوید : « ما چندین نمونه از پروژکتورهای سه بعدی سینمایی را با هم مقایسه کردیم، اما هیچ کدام از نظر کیفیت و عملکرد به سیستم CP42LH  از شرکت کریستی که در سالن¬های  نمایش با پرده عریض نصب کردهایم نمی¬رسد. این روشن¬ترین، رنگارنگ ترین و شگفت انگیزترین تجربه¬ی بصری سه بعدی ای است که تا کنون روی پرده¬ی عریض شاهدش بوده¬ام . بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم سیستم CP42LH توانسته در هر دو سالن سینمایی ما عملکرد فوق العاده¬ای داشته باشد و هیچ شکی نیست که مشتریان ما با تجربه¬ی دیدن بهترین تصاویرلذت بیش¬تری از فیلم در حال پخش در سالن سینما خواهند برد . »
دالی دوآن هم چنین می¬گوید: « با این که سانینگ سینمای شهر ژنجیانگ از اولین سالن¬های جدید از نوع خود است،اما باعث شده تا نقشه¬ای بلند پروازانه برای پنج سال آینده ترسیم شود تا بتوانیم 200سالن سینمایی جدید در سراسر چین راه اندازی کنیم. ما بسیار تلاش می¬کنیم تا بتوانیم بهترین تجربه¬ی سینمایی را به مشتریانمان ارائه دهیم. موقعیت¬های بزرگی وجود دارد که از آن¬ها می¬توان در رشد و توسعه¬ی سرمایه¬های فرهنگی استفاده نمود و یا تقاضاهایی را که در زمینه ی افزایش سرمایه¬های فرهنگی همچون سینماها وجود دارد را برآورده کنیم، ما معتقدیم که همکاری با شرکت کریستی و سرمایه گذاری روی  برترین فن¬ آوری¬های بصری و تصویری، مانند سیستم پروژکتورهای لیزری آر  جی  بی ، بهترین راه ممکن است . »
جیسون پی  قائم مقام شرکت کریستی  در چین  می¬گوید : « سیستم لیزری ما به نام 6p  به گونه¬ای طراحی شده که بتواند به شفافیت قابل قبولی در تصاویر سه بعدی برسد و در پی آن تماشاگران با تجربه¬ی سینمایی فراموش نشدنی¬ای مواجه می¬شوند و این در حالی است که سیستم پروژکتور لیزری CP42LH  با دارا بودن فن آوری EWD به طور چشمگیری از دیده شدن ذرات ریز در تصویر می¬کاهد و این خود به نمایش¬دهندگان فیلم اجازه می¬دهد کماکان از پرده ها و سیستم های سه بعدی کنونی خود استفاده کنند و بدین ترتیب از میزان هزینه¬ها به طور قابل تاملی بکاهند. بسیار خوشحالیم که سانینگ سینمای شهر ژنجیانگ این اعتماد را به ما دارد تا از سیستم بسیار پیش رفته¬ی پروژکتورهای لیزری آر  جی بی ما استفاده کند و امیدواریم همکاری مان در آینده نیز ادامه یابد . »
قائم مقام بخش آسیا - پاسیفیک شرکت کریستی نیز می گوید : « مایلم به سانینگ سینمای شهر ژنجیانگ برای کسب عنوان اولین سینمای چین که از سیستم CP42LH   که از فن آوری EWD استفاده می کند تبریک بگویم؛ چه بسا  با بهره¬گیری از پروژکتورهای لیزری و بی همتا تجربه ای بی نظیر را برای تماشاگران رقم بزند . این سیستم با برخوردار بودن از پروژکتور لیزری 6P که در سانینگ سینمای شهر شانگهای نصب شده معنای تجربه¬ی سینمایی را با افزودن بر لذت تماشاچی از تصاویری روشن تر ، صاف تر و ملموس تر از گذشته دگرگون کرده است . ما امیدواریم تا با سانینگ سینما همکاری نزدیک تری داشته باشیم و نمایش دهندگان بیش تری سیستم پروژکتور لیزری آر جی  بی  ما را در سالن های بزرگ سینمایی شان در سراسر چین ( و نیز در شهرهای رده دوم وسوم کشور ) نصب کنند . »
سیستم به روز و پیش رفته ی 6P از شرکت کریستی با داشتن جفتی از هد پروژکتورهای CP42LH, 3DLP,4KRGB به همراه یک مجموعه نوری لیزری  بخش بندی شده از نوع 6P  که به کابل های فیبرنوری اطلاع رسانی می کند ، در سالن شماره 6 سانینگ سینمای فنگیان در شهر شانگهای ( که در 16 ماه جولای امسال آغاز به کار کرد ) نصب و راه اندازی شده است. سیستم CP42LHChristie  با پشتیبانی سیستم روشن سازی لیزری موسوم به Freedom Christieطیف هایی از رنگ را تولید می¬کند که از رنگ تولیدی به وسیله¬ی DCIP3 پا فراتر می¬گذارد و با بازسازی فضای Rec .2020 پیش رفته ترین سیستم پروژکتور لیزری آرجی بی در سینمای کنونی جهان شناخته می شود . سیستم پروژکتور آر جی بی از دو سال پیش که روانه¬ی بازار شده به بهترین گزینه برای تجربه سینمای 3 بعدی در بسیاری از سینماهای زنجیره¬ای جهان تبدیل شده است . سینماهایی که در آسیا مجهزبه فن آوری پروژکتور لیزری Christie 6p  هستند عبارتند از سینمای تانگژو واندا در شهر پکن ، مرکز مشهور هنر فیلم در شانگهای ، مرکز خرید شهر سبو در فیلیپین .
از ویژگی¬های خاص سیستم پروژکتورهای لیزری آر  جی بی  با فن آوری EWDاین است که صاحبان سینما نیز از آن به خوبی استقبال کرده¬اند. جدا از سانینگ سینمای شهر ژنجیانگ ( در چین )، بزرگ ترین سینمای زنجیره¬ای با چندین  سالن در کره ی جنوبی ، CG7 هم این سیستم را نصب کرده است .

۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید