اخبار

LIVE SIS مامور تامین ارتباط Ultra HD برای پوشش لیگ جزیره توسط SKY Sports شد

طی یک پیروزی بزرگ برای شرکت ارتباطات و پخشSIS LIVEقرار است برای تامین زیرساخت های ارتباطی با کیفیت Ultra HD لیگ جزیره (لیگ برتر فوتبال انگلستان) ، که در انگلستان توسط Sky Sports ارایه می شود را پوشش خبری دهد.
SIS  می گوید که اعلام این خبر نتیجه  ماه ها همکاری بین این دو شرکت برای ارایه پوشش زنده با بالاترین کیفیت ممکن برای مخاطبین می باشد. طبق این قرارداد از آغاز فصل لیگ جزیره در سیزدهم آگوست 17-2016،SIS LIVE با استفاده از شبکه فیبر نوری اش (موسوم به Anylive ) تصویر 124 بازی تحت پوشش توسط Sky را با کیفیت Ultra HD پخش می کند.
فیبر نوری مورد استفاده (تا 850 مگابیت بر ثانیه) از زیرساخت فیبر نوری SIS Live استفاده خواهد کرد، و تمام استادیوم ها به مراکز SIS LIVE در MediaCityUK (واقع در سالفورد)،Milton Keynes و همچنین مرکز Sky  در غرب لندن متصل خواهد کرد. ارایه فید معکوس HD نیز بخشی از خدمات SIS Liveخواهد بود،  همچنین SIS LIVEبا نصب Nimbra (محصولی از Net Insight ) در استودیو های Sky قابلیت کنترل سرویس را در روز های بازی به آن ها می دهد.
تیم های فنی SIS LIVE ماه ها با Sky  همکاری کردند و به تست این فناوری برای مخابره ی تصاویر با کیفیت 4K از طریق شبکه فیبر نوری پرداختند. جان کوگی، مدیر فنی پشتیبانی فروش SIS LIVE و گوردن راکسبرگ مدیر فنی Sky به همراه تیم هایشان فرآیند این آزمایشات را هدایت کردند تا به گفته خودشان به راه حلی " اثبات شده و مطمئن" برسند.
کیث لین، مدیر عامل اجرایی Sky اذعان داشت: " ما خیلی خوشحال هستیم که از خدمات SIS LIVE استفاده می کنیم تا به پوشش Ultra HD دست پیدا کنیم. ما مدتهاست که با SIS LIVE همکاری می کنیم و می دانیم که میتوان روی آنها حساب کرد تا با همکاری نزدیک بین تیم های یکدیگر بتوانیم خدمات مان را با استاندارد های بالا ارائه کنیم."

۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید