اخبار

سایه کرونا و قرنطینه بر سر فیلمسازان جوان

سایه کرونا و قرنطینه بر سر فیلمسازان جوان
کارگردان فیلم «کوچه سوم» با بیان مشکلات هزینه ساخت اولین فیلم بلند خود، گفت: ساخت فیلم اولم از طریق سرمایه گذار فراهم شد که مشکلات مانع از فیلمبرداری شده اما از همکاری اسپانسر برای تحمل این شرایط تا پایان وضعیت عادی سپاسگزارم. ​
سایه کرونا و قرنطینه بر سر فیلمسازان جوان
 
کارگردان فیلم «کوچه سوم» با بیان مشکلات هزینه ساخت اولین فیلم بلند خود، گفت: ساخت فیلم اولم از طریق سرمایه گذار فراهم شد که مشکلات مانع از فیلمبرداری شده اما از همکاری اسپانسر برای تحمل این شرایط تا پایان وضعیت عادی سپاسگزارم.

 

سایه کرونا و قرنطینه بر سر فیلمسازان جوان

 
رضا خورشیدی درباره توقف فیلم خود به دلیل مشکلات ویروس کرونا در ایران به ایرنا گفت: تهیه کنندگی کوچه سوم را فهیمه ساعی و نویسندگی آن را مهری قبادی انجام داده است که بعد از جذب سرمایه گذار و پیش تولید قصد آغاز فیلمبرداری را داشتیم.
 
وی افزود: قصه در فضای طنز خانوادگی رخ می دهد که پس از بیرون رفت از بحران کرونا مراحل پیش تولید از سر گرفته خواهد شد.
 
مدیر موسسه فیلمسازان جوان گفت: قرار بود فیلم «دومینوی سیاه» را بعد از تعطیلات شروع کنیم ولی به دلیل شرایط موجود جامعه تصمیم گرفتیم به سراغ یک کمدی مفرح برویم و فعلا ساخت پروژه «دومینوی سیاه» را متوقف کنیم.
 
خورشیدی ادامه داد: کوچه سوم اثری کمدی‌ست و داستان از این قرار است که عزیز جون چند دختر و پسر دارد که بعد از فوت شوهرش اولش با بچه های خود زندگی می‌کند که برای خرید به بیرون می‌رود و این بیرون رفتن باعث تصادف می‌شود...
 
وی درباره بازیگران فیلم نیز توضیح داد: مرجانه گلچین، خشیار راد، سید رضا حسینی، مهرنوش موسوی، محمد رشیدی، الهام شاه چراغی، ترنم عرب با حضور افتخاری جواد یساری و مهران غفوریان بازیگران اصلی فیلم را تشکیل می‌دهند.
 
نویسندگی کوچه سوم را مهری قبادی بر عهده دارد و تهیه کنندگی مشترک این فیلم فهمیه ساعی و رضا خورشیدی هستند. 
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۴۷
ایرنا |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید