اخبار

دبیر چهارمین دوره جایزه بین المللی پژوهش سال سینمای ایران معرفی شد ​

دبیر چهارمین دوره جایزه بین المللی پژوهش سال سینمای ایران معرفی شد ​
دکتر بهروز محمودی بختیاری به عنوان چهارمین دبیر جایزه پژوهش سال سینمای ایران منصوب شد.
دبیر چهارمین دوره جایزه بین المللی پژوهش سال سینمای ایران معرفی شد
 
دکتر بهروز محمودی بختیاری به عنوان چهارمین دبیر جایزه پژوهش سال سینمای ایران منصوب شد.
 
به گزارش روابط عمومی جایزه پژوهش سال سینمای ایران، رئیس سازمان سینمایی طی حکمی بهروز محمودی بختیاری را به عنوان دبیر چهارمین جایزه پژوهش سال سینمای ایران منصوب کرد.
 
در حکم بهروز محمودی بختیاری آمده است:
 
با توجه به جایگاه علمی و تجارب ارزنده جنابعالی در عرصه فعالیت های دانشگاهی و پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر چهارمین دوره جایزه بین المللی پژوهش سال سینمای ایران» منصوب می شوید. امید است در این دوره ضمن تقویت، شناسایی و معرفی پژوهش های برتر سینمایی، با اهتمام جدی جنابعالی و همکاران موجبات ارتقای رویداد در سطوح ملی و بین المللی از طریق گفتمان سازی علمی در مسائل و چالش های اساسی سینمای ایران، فراهم شود.
 
بهروز محمودی بختیاری متولد ۱۳۵۲ در تهران، دانشیار گروه هنرهای نمایشی دانشگاه تهران، پردیس هنرهای زیبا است. او مولف ده ها مقاله و چندین کتاب در حوزۀ هنرهای نمایشی است که در سال ۱۳۹۰جایزه پژوهشگر نمونۀ دانشگاه تهران و در سال ۱۳۹۳رتبۀ پژوهشگر برجستۀ دانشگاه تهران را دریافت کرده است. وی همچنین در سال ۱۳۹۲ در چهارمین جشنوارۀ روز بین الملل دانشگاه تهران به عنوان استاد برتر بین المللی در حوزۀ هنر برگزیده شده است. حوزه های کاری او سینمای اقتباسی، نشانه شناسی و زبان شناسی سینما و تئاتر و درام تطبیقی است. 
 
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵
سازمان سینمایی، سمعی و بصری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید